Zasklívání oken, dveří, výloh a světlíků

windowDo naší základní nabídky patří možnost zasklení oken, dveří, výloh a světlíků. Dokážeme ale také zasklít i netradiční prostory nebo vytvořit netradiční tvary. Možnosti jsou omezené jen vaší fantazií. K zasklívání používáme – čirá, drátěná, dekorativní, vzorovaná, izolační, bezpečnostní, neprůstřelná a jiná skla.

Sklo bylo již od počátku úchvatný materiál a jeho význam v architektuře neustále roste. Netradiční zpracování skel se pomalu stává dostupným i pro běžné zákazníky. Do popředí se dostávají hlavně tepelné vlastnosti se vzrůstajícími cenami energie.

Planibel – Sklo čiré

Toto sklo je vhodné pro běžné použití v domácnostech a průmyslu. Mají vynikající prostupnost světla. Tvoří základ pro izolační dvojsklo, vrstvené sklo, tvrzené sklo, ohýbané sklo, smaltované sklo a pískované sklo. Podrobnější informace Planibel čirý.

Imagin – Dekorativní vzorované sklo

Dekorativní vzorované sklo je vytvořeno tak, že vámi vybraný dezén je vlisován do jedné nebo obou stran skla čirého, bronzového nebo žlutého. Nyní nabízíme 14 dezénů v kategoriích geometrické, stylizované, figurativní, klasické a exkluzivní s kovovou mřížkou nebo bez ní (viz skla s drátěnou vložkou). Podrobnější informace Dekorativní vzorované sklo.

Průsvitnost je dána strukturou a dezénem. Sklo může být tvrzené, vrstvené, matované nebo spojované ve dvojskle. Tloušťka skla je 4mm.
Sklo se hodí na sprchový kout, skleněné zástěny, ale i okna a dveře.

Podrobnější informace o skle můžete také získat na AGC Glass Unlimited. Dané produkty vám rádi zajistíme a odborně opracujeme.