Nabídka

Celoskleněné stěny, dveře a pochůzná skla

celesklo-dvere2Potřebujete předělit dvě místnosti? Použijte skleněnou příčku, která může mít různé barvy a vzory. Část příčky může tvořit bezpečnostní kalené sklo, které vám nahradí klasické dveře. Samozřejmostí je použití vysoce kvalitního nerozbitného skla, které vás ochrání v případě náhodného rozbití. A pochůzná skla? Můžete mít skleněný balkón nebo schody. Vaše prostory budou vypadat opravdu luxusně. Používáme značkové kování DORMA. zobrazit více »

Smaltovaná kalená skla za kuchyňskou linku

Nový trendem v domácnostech se stala smaltovaná kalená skla, která nahrazují obkladačky za kuchyňskou linkou. Tato smaltovaná kalená skla jsou k dispozici v barvách RAL. Pro více informací nás kontaktujte.

Bezpečnostní a neprůstřelné sklo vrstvené CONNEX

broken-glassBezpečnostní sklo vrstvené Connex® je vynikajícím konstrukčním prvkem pro bezpečnostní zasklívání. Vrstvené sklo se vyrábí plošným spojením dvou či více vrstev čirého, barevného nebo reflexní ho skla s jednou či více vrstvami polyvinylbutyralové fólie čiré, barevné, transparentní nebo neprůhledné, která se vyznačuje zvlášť vysokou pevností, adhezí a elasticitou.zobrazit více »

Výroba izolačních skel

izolacni-dvojsklo_2Izolační skla se díky vzrůstající životní úrovni stala běžnou součástí našeho života. Zároveň také oproti běžným sklům umožňují ušetřit nemalé finanční prostředky na vytápění. Jsme vám schopni dodat jakékoliv rozměny a tvary izolačních skel. Na přání je možné mít sklo s úpravou proti slunečnímu záření, se zesílenou tepelnou izolací, zvukově izolační, bezpečnostní, ale také s potiskem, smalty nebo vloženou mřížkou. zobrazit více »

Zasklívání oken, dveří, výloh a světlíků

windowDo naší základní nabídky patří možnost zasklení oken, dveří, výloh, světlíků, průmyslových hal, střech a balkonů. Dokážeme ale také zasklít i netradiční prostory nebo vytvořit netradiční tvary. Možnosti jsou omezené jen vaší fantazií. K zasklívání používáme – čirá, drátěná, dekorativní, vzorovaná, izolační, bezpečnostní, neprůstřelná a jiná skla. zobrazit více »

Výroba akvárií a terárií

fish-smallChcete pro své rybičky nebo králíčka netradiční domov? Na přání jsme schopni vyrobit akvárium nebo terárium jakéhokoliv tvaru. Máme s atypickými akvárii a terárii bohatou zkušenost. Při větším objemu akvária lze použít silnější sklo. zobrazit více »

Výroba a opracování zrcadel

zrcadloZrcadlo může vhodně doplnit vaši místnost a například ji opticky zvětšit. Můžeme vám vytvořit celozrcadlovou stěnu, ale také různé atypické tvary, které vás napadnou. zobrazit více »


Certifikáty pro námi dodávané výrobky naleznete zde.